0nLy eXpertS for FuN Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

0nLy eXpertS for FuN Club


 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Predstawlja se prof.R_a_Z_o_R xDDD

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
R_a_Z_o_R
Admin



Broj poruka : 2
Datum upisa : 28.01.2009
Godina : 34
Lokacija : Nis

Predstawlja se prof.R_a_Z_o_R xDDD Empty
PočaljiNaslov: Predstawlja se prof.R_a_Z_o_R xDDD   Predstawlja se prof.R_a_Z_o_R xDDD EmptyČet Feb 05, 2009 9:18 pm

Pa owako...zowem se Nikola a.k.a R_a_Z_o_R,89'sam god. Very Happy ! Pikam CS jedno 5-6 dine,po netu skoro 8 meseci odprilike!!! Wolim zabawu,druzenje i CS(LoL)! Posle dosta gledanja i prowera upao sam u klan FuN4FreE koji je po meni najnaj i ima dosta kwalitetnih igraca (owom prilikom Vas swe pozdrawljam)! Cool Nadam se da cemo igranjem stici swe do WRHA ako ne i wise od toga_ pirat
Bila mi je zelja za owim klanom i ewo...ostwarila se;weoma sam ponosan na to de sam trenutno...oni su prijatelji u prawom smislu [MLATA KRALJ]! cheers Pozzz swim sadasnjim i buducim clanowima foruma...ako neko hoce nesto da pita,widi neka mi se obrati na msn-u NIKOLA_SKY_LS@HOTMAIL.COM zzzzz swima rendeer rendeer !!!!!
BY: R_a_Z_o_R


L*******O*******L
lol!
Nazad na vrh Ići dole
Smashmaut
Admin
Smashmaut


Broj poruka : 108
Datum upisa : 25.11.2008
Godina : 35
Lokacija : Paracin-SRBIJA

Predstawlja se prof.R_a_Z_o_R xDDD Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstawlja se prof.R_a_Z_o_R xDDD   Predstawlja se prof.R_a_Z_o_R xDDD EmptyPet Feb 06, 2009 7:30 am

Dobrodoshao Nikola No.3 Wink
The DADA* a.K.a Nikolla No.1
4nt4 a.K.a Nikolla No.2
R_A_Z_O_R a.K.a Nikolla No.3
Nazad na vrh Ići dole
4nt4
Admin
4nt4


Broj poruka : 63
Datum upisa : 25.11.2008
Godina : 35
Lokacija : Nish-Surdulica[L_V]

Predstawlja se prof.R_a_Z_o_R xDDD Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstawlja se prof.R_a_Z_o_R xDDD   Predstawlja se prof.R_a_Z_o_R xDDD EmptyPet Feb 06, 2009 7:20 pm

welcome Smile pozz sve najbolje "citeru" xD....
kico mislim da sam ja nikola No.1 jer sam najstariji Razz geek
Nazad na vrh Ići dole
Smashmaut
Admin
Smashmaut


Broj poruka : 108
Datum upisa : 25.11.2008
Godina : 35
Lokacija : Paracin-SRBIJA

Predstawlja se prof.R_a_Z_o_R xDDD Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstawlja se prof.R_a_Z_o_R xDDD   Predstawlja se prof.R_a_Z_o_R xDDD EmptySub Feb 07, 2009 10:46 am

OK Mlato,moze i tako...budi No.1..a ja cu No.2 Wink
Tako mi je novi nick sada Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Predstawlja se prof.R_a_Z_o_R xDDD Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstawlja se prof.R_a_Z_o_R xDDD   Predstawlja se prof.R_a_Z_o_R xDDD Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Predstawlja se prof.R_a_Z_o_R xDDD
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
0nLy eXpertS for FuN Club :: Forum :: Predstavljanje clanova foruma-predstavi se-
Skoči na: