0nLy eXpertS for FuN Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

0nLy eXpertS for FuN Club


 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 begaj bre ja sam mlata_zamlata xD

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
4nt4
Admin
4nt4


Broj poruka : 63
Datum upisa : 25.11.2008
Godina : 35
Lokacija : Nish-Surdulica[L_V]

begaj bre ja sam mlata_zamlata xD Empty
PočaljiNaslov: begaj bre ja sam mlata_zamlata xD   begaj bre ja sam mlata_zamlata xD EmptySre Nov 26, 2008 6:24 am

Ovako zovem se Nikola... za drugove ANTA ili Mlata kako god... igram za klan FuN4FreE | nick -4nt4-[TeaM]... cs igram od samog pocetka kada se pojavio a preko neta oko 5 meseci, mnogi misle da smo citeri ali mi ih samo kuliramo, mislim sta reci na to... jedan sam od osnivaca klana i sve ostalo sta ide uz to xD... malo mi je zao sto nam se stari klan raspo (4xM mladi,lepi,zgodni,pametni... ma najjaci) ali jbg idemo dalje, i sad nam je ekipa EXTRA... moj msn anta.amsterdam@hotmail.com pa ako vam treba nesto pitajte !!!! [i]
Nazad na vrh Ići dole
Smashmaut
Admin
Smashmaut


Broj poruka : 108
Datum upisa : 25.11.2008
Godina : 35
Lokacija : Paracin-SRBIJA

begaj bre ja sam mlata_zamlata xD Empty
PočaljiNaslov: Re: begaj bre ja sam mlata_zamlata xD   begaj bre ja sam mlata_zamlata xD EmptySre Nov 26, 2008 6:33 am

Welcome Nidzo....bice vrloooo...loooodoooo..hehe Wink..pozzz za Tebe od Mene Smile
Nazad na vrh Ići dole
JelleHk0

JelleHk0


Broj poruka : 13
Datum upisa : 25.11.2008
Godina : 35
Lokacija : Beograd

begaj bre ja sam mlata_zamlata xD Empty
PočaljiNaslov: Re: begaj bre ja sam mlata_zamlata xD   begaj bre ja sam mlata_zamlata xD EmptySre Nov 26, 2008 7:18 pm

pa des do sad majku mu staru :DD
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/profile.php?id=588385
goranche




Broj poruka : 8
Datum upisa : 01.12.2008

begaj bre ja sam mlata_zamlata xD Empty
PočaljiNaslov: Re: begaj bre ja sam mlata_zamlata xD   begaj bre ja sam mlata_zamlata xD EmptyNed Dec 07, 2008 9:56 am

ovo bre ceo roman kako si se predstavio
SmileSmileSmileSmile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





begaj bre ja sam mlata_zamlata xD Empty
PočaljiNaslov: Re: begaj bre ja sam mlata_zamlata xD   begaj bre ja sam mlata_zamlata xD Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
begaj bre ja sam mlata_zamlata xD
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
0nLy eXpertS for FuN Club :: Forum :: Predstavljanje clanova foruma-predstavi se-
Skoči na: