0nLy eXpertS for FuN Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

0nLy eXpertS for FuN Club


 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 OPERACIJA TRIJUMF-Komentari

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Dark Messiah

Dark Messiah


Broj poruka : 23
Datum upisa : 26.11.2008
Godina : 31
Lokacija : Trstenik

OPERACIJA TRIJUMF-Komentari Empty
PočaljiNaslov: OPERACIJA TRIJUMF-Komentari   OPERACIJA TRIJUMF-Komentari EmptySre Nov 26, 2008 8:12 am

Dakle, ako pratite kazite vase favorite,kako vam se svidja ideja ovog trenutno veoma popularnog Show-a
Nazad na vrh Ići dole
Smashmaut
Admin
Smashmaut


Broj poruka : 108
Datum upisa : 25.11.2008
Godina : 35
Lokacija : Paracin-SRBIJA

OPERACIJA TRIJUMF-Komentari Empty
PočaljiNaslov: Re: OPERACIJA TRIJUMF-Komentari   OPERACIJA TRIJUMF-Komentari EmptySre Nov 26, 2008 5:43 pm

Ma nishta bez VB!!!!..>ovo je..ne znam..ae da kazemo neshto novo pa da mu progledamo kroz prste malo.....Samo sam gledao kad su gostovali Ajs i SkyWicler..i tad sam se iskidao od smeha..Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Nazad na vrh Ići dole
4nt4
Admin
4nt4


Broj poruka : 63
Datum upisa : 25.11.2008
Godina : 35
Lokacija : Nish-Surdulica[L_V]

OPERACIJA TRIJUMF-Komentari Empty
PočaljiNaslov: mlata_zamlata   OPERACIJA TRIJUMF-Komentari EmptyČet Nov 27, 2008 7:54 am

ja ne pratim to od samog pocetka ne interesuje me i ne znaima nista oko toga i zvezde granda slusham samo sta mi se svidja ovo novo nesto malo ali stari domaci rock je keva!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





OPERACIJA TRIJUMF-Komentari Empty
PočaljiNaslov: Re: OPERACIJA TRIJUMF-Komentari   OPERACIJA TRIJUMF-Komentari Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
OPERACIJA TRIJUMF-Komentari
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
0nLy eXpertS for FuN Club :: Zabava :: Muzika-
Skoči na: