0nLy eXpertS for FuN Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

0nLy eXpertS for FuN Club


 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 One and only ....

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
igorkunstek

igorkunstek


Broj poruka : 5
Datum upisa : 26.11.2008

One and only .... Empty
PočaljiNaslov: One and only ....   One and only .... EmptySre Nov 26, 2008 11:28 am

Iako me svi vec znaju , moje ime je Igor . Nick na cs-u Azamat ?! ili Bro0ka ?! . Online cs igram godinu dana i na celu mi pise "rodjen za klanje" , to moze Mlata da potvrdi ... Mozete me retko videti na pub serverima jer tesko nalazim zajednicki jezik sa igracima sa kojima retko igram ali kada sam na public serveru , onda sam na Fear , SBC , Zvecan eventualno KGB , KaraVozd ili SoS public serveru ... Tako da je najveca sansa videti me na cw-u , u klanu primal fear .... To je to , pozz svima ...
Nazad na vrh Ići dole
PonocniYahac
Admin



Broj poruka : 21
Datum upisa : 25.11.2008

One and only .... Empty
PočaljiNaslov: Re: One and only ....   One and only .... EmptySre Nov 26, 2008 11:32 am

ehehe dobra ti slika ,)
Nazad na vrh Ići dole
igorkunstek

igorkunstek


Broj poruka : 5
Datum upisa : 26.11.2008

One and only .... Empty
PočaljiNaslov: Pfff ...   One and only .... EmptySre Nov 26, 2008 11:49 am

PonocniYahac ::
ehehe dobra ti slika ,)



U drustvu najelitnijih dama iz Show bussinesa (al' za loma) ...




Bro0ka ?!
Nazad na vrh Ići dole
4nt4
Admin
4nt4


Broj poruka : 63
Datum upisa : 25.11.2008
Godina : 35
Lokacija : Nish-Surdulica[L_V]

One and only .... Empty
PočaljiNaslov: mlata_zamlata   One and only .... EmptySre Nov 26, 2008 11:50 am

evo ja samo da potvrdim da aza ne moze svako zaklati... jeste da sam uspeo da ga koljem mozda preko 10x ali pazite se nije ga lako zaklati!!! mislim ne salim se ozbiljan sam!!! pozz aze i dobrodoso na nas mali 4um!!!
Nazad na vrh Ići dole
Smashmaut
Admin
Smashmaut


Broj poruka : 108
Datum upisa : 25.11.2008
Godina : 35
Lokacija : Paracin-SRBIJA

One and only .... Empty
PočaljiNaslov: Re: One and only ....   One and only .... EmptySre Nov 26, 2008 11:52 am

Evo ga moj ortak koga licno poznajem..znaci nemam reci za njega..samo kad se sastavimo sa nekom nashom ekipom onda pocinje valjanje od smeha Smile...drug do jaj*,cool lik...kako on voli da kaze "ma uzivaj"..Wink..pozz za tebe...Javi neko vece da banemo negde drunken
Nazad na vrh Ići dole
igorkunstek

igorkunstek


Broj poruka : 5
Datum upisa : 26.11.2008

One and only .... Empty
PočaljiNaslov: Re: One and only ....   One and only .... EmptySre Nov 26, 2008 2:03 pm

Smashmaut ::
Evo ga moj ortak koga licno poznajem..znaci nemam reci za njega..samo kad se sastavimo sa nekom nashom ekipom onda pocinje valjanje od smeha Smile...drug do jaj*,cool lik...kako on voli da kaze "ma uzivaj"..Wink..pozz za tebe...Javi neko vece da banemo negde drunken


Smash , moj coek ... Pregovori su u toku oko drunken , valjda Srecko nesto organizuje , cucemo se ... Hvala na dobrodoslici ....
Nazad na vrh Ići dole
Smashmaut
Admin
Smashmaut


Broj poruka : 108
Datum upisa : 25.11.2008
Godina : 35
Lokacija : Paracin-SRBIJA

One and only .... Empty
PočaljiNaslov: Re: One and only ....   One and only .... EmptySre Nov 26, 2008 5:29 pm

Ma uzivaj bro.!!!...Javicu ti..verovatno 5tak ili subota... drunken ...ekIpa zvana "brIs" Wink.. lol!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





One and only .... Empty
PočaljiNaslov: Re: One and only ....   One and only .... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
One and only ....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
0nLy eXpertS for FuN Club :: Forum :: Predstavljanje clanova foruma-predstavi se-
Skoči na: