0nLy eXpertS for FuN Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

0nLy eXpertS for FuN Club


 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Nece moci silent run

Ići dole 
+2
4nt4
Pyc HHH
6 posters
AutorPoruka
Pyc HHH




Broj poruka : 7
Datum upisa : 26.11.2008
Godina : 36
Lokacija : Moscow-Belgrade

Nece moci silent run Empty
PočaljiNaslov: Nece moci silent run   Nece moci silent run EmptySre Nov 26, 2008 1:04 pm

A l o bre kako to da je na cw - u dozvoljenosilent run bre eee ne moze to tako to je zabranjeno u celom svetu nece da moze ako to budu dozvoljavali kada ja igram onda ja kupujem RUSKI SNAJP pa ce mo da vidimo ko ce koga Mad
Nazad na vrh Ići dole
4nt4
Admin
4nt4


Broj poruka : 63
Datum upisa : 25.11.2008
Godina : 35
Lokacija : Nish-Surdulica[L_V]

Nece moci silent run Empty
PočaljiNaslov: mlata_zamlata   Nece moci silent run EmptySre Nov 26, 2008 1:19 pm

rus se nalutio bez te sad ce da navali ko "RUSKI TENK BEZ SVECICE"
Nazad na vrh Ići dole
igorkunstek

igorkunstek


Broj poruka : 5
Datum upisa : 26.11.2008

Nece moci silent run Empty
PočaljiNaslov: Nije prepirka ...   Nece moci silent run EmptySre Nov 26, 2008 2:01 pm

Pyc HHH ::
A l o bre kako to da je na cw - u dozvoljenosilent run bre eee ne moze to tako to je zabranjeno u celom svetu nece da moze ako to budu dozvoljavali kada ja igram onda ja kupujem RUSKI SNAJP pa ce mo da vidimo ko ce koga Mad

Koliko ja znam , silent run je (od nedavno) dozvoljen na turnirima ... Nisam Go0glao , tako sam negde procitao . Pre je bio zabranjen , mislim da vise nije ...
Nazad na vrh Ići dole
Smashmaut
Admin
Smashmaut


Broj poruka : 108
Datum upisa : 25.11.2008
Godina : 35
Lokacija : Paracin-SRBIJA

Nece moci silent run Empty
PočaljiNaslov: Re: Nece moci silent run   Nece moci silent run EmptySre Nov 26, 2008 5:25 pm

Da,da,da...bio je zabranjen..to znam..ali nema veze..pikamo mi i sa zabranama ako treba Wink..shalim se naravno...ma bole nas brige... Smile
Nazad na vrh Ići dole
*_*Delije_Sever*_*




Broj poruka : 2
Datum upisa : 05.01.2009

Nece moci silent run Empty
PočaljiNaslov: Re: Nece moci silent run   Nece moci silent run EmptyPon Jan 05, 2009 3:17 pm

igorkunstek ::
Pyc HHH ::
A l o bre kako to da je na cw - u dozvoljenosilent run bre eee ne moze to tako to je zabranjeno u celom svetu nece da moze ako to budu dozvoljavali kada ja igram onda ja kupujem RUSKI SNAJP pa ce mo da vidimo ko ce koga Mad

Koliko ja znam , silent run je (od nedavno) dozvoljen na turnirima ... Nisam Go0glao , tako sam negde procitao . Pre je bio zabranjen , mislim da vise nije ...
BUNNY HOP JE ZABRANJEN A SILEN TRUMP JE SAD DOZVOLJEN!!!
Nazad na vrh Ići dole
Lk.NoGr1D^




Broj poruka : 6
Datum upisa : 17.12.2008

Nece moci silent run Empty
PočaljiNaslov: Re: Nece moci silent run   Nece moci silent run EmptySub Jan 10, 2009 9:47 am

silent run dozvoljen
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nece moci silent run Empty
PočaljiNaslov: Re: Nece moci silent run   Nece moci silent run Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nece moci silent run
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» bunny hop i silent run

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
0nLy eXpertS for FuN Club :: Forum :: Postavite pitanje za forum-
Skoči na: