0nLy eXpertS for FuN Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

0nLy eXpertS for FuN Club


 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 KICINO ReMek-DeLo...josh u 4xM-u...

Ići dole 
+2
PonocniYahac
Smashmaut
6 posters
AutorPoruka
Smashmaut
Admin
Smashmaut


Broj poruka : 108
Datum upisa : 25.11.2008
Godina : 35
Lokacija : Paracin-SRBIJA

KICINO ReMek-DeLo...josh u 4xM-u... Empty
PočaljiNaslov: KICINO ReMek-DeLo...josh u 4xM-u...   KICINO ReMek-DeLo...josh u 4xM-u... EmptyČet Nov 27, 2008 6:22 pm

KICINO ReMek-DeLo...josh u 4xM-u... T_decbble0014m_b474745



......I ZBOG OVOGA SAM BAN......jbg..ne znaju Admini ko igra a ko ne...samo to...cekam Vash komentar...!!!!





KICINO ReMek-DeLo...josh u 4xM-u... T_dedust40005m_f58ea11

+ Def..HeHeHe..onda je pocelo prozivanje..>!!!!




KICINO ReMek-DeLo...josh u 4xM-u... T_dedust20020m_633f36c

A ovde je dokazano da sam prozivan od licnog saigraca u timu...(glasan SMEH u pozadini od strane ostalih igraca..a i mene...)


KICINO ReMek-DeLo...josh u 4xM-u... T_deaztec0000m_e8c6ffd

I ovde sam dobio BAN samo zbog toga shto sam promenio nick.....cccc



KICINO ReMek-DeLo...josh u 4xM-u... T_decbble0021m_b6aee02



......shta reci sem da sam ih pokidao..ODMAH BAN!!!!>>>Imam svedoka..Meda..jedini koji je shvatio moju igru...svaka mu cast na tome..!!!!Bravo za njega...cenim to...tnx Medo..Wink





KICINO ReMek-DeLo...josh u 4xM-u... T_dedust4everm_9a89596

OnLy pistols..(glock. 1 8 ) Wink


KICINO ReMek-DeLo...josh u 4xM-u... T_dedust4everm_d9572de


Totalna dominacija na mapi...bruka ....Very Happy



KICINO ReMek-DeLo...josh u 4xM-u... T_deinferno00m_2f52b62

FAMAS...cudna pushka....Smile


KICINO ReMek-DeLo...josh u 4xM-u... T_deaztec0000m_8d187ff


Ovo Vam je sigurno cudno...2 heada na mostu u skoku sa po jednim metkom...odmah prozivanje za chit...ccc ...eeeehhhhh

KICINO ReMek-DeLo...josh u 4xM-u... T_deinferno00m_3f6dea6


Ovde sam kao Boshko Buha....Smile....sreca pa nije palo neko prozivanje Wink


KICINO ReMek-DeLo...josh u 4xM-u... T_devertigo00m_f05367f


Only Deagle + C4 bOOm..naravno odmah sam dobio par pohvala..Nije bilo prozivanja za cit za shto su tu bili cool playeri i cool Admini...Wink

TO BE CONTINUED............loading . . . . . . . (bice josh iz moje privatne kolekcije...)
Nazad na vrh Ići dole
PonocniYahac
Admin



Broj poruka : 21
Datum upisa : 25.11.2008

KICINO ReMek-DeLo...josh u 4xM-u... Empty
PočaljiNaslov: Re: KICINO ReMek-DeLo...josh u 4xM-u...   KICINO ReMek-DeLo...josh u 4xM-u... EmptyPet Nov 28, 2008 4:30 am

svaka cast Smash ...samo tako nastavi clown clown
Nazad na vrh Ići dole
4nt4
Admin
4nt4


Broj poruka : 63
Datum upisa : 25.11.2008
Godina : 35
Lokacija : Nish-Surdulica[L_V]

KICINO ReMek-DeLo...josh u 4xM-u... Empty
PočaljiNaslov: mlata_zamlata   KICINO ReMek-DeLo...josh u 4xM-u... EmptyPet Nov 28, 2008 7:52 am

lepe slicice a ona kod mosta sto si dao 2 head-a ima player outsider to mi drugar hahhahaa dobio po head-ari XD
Nazad na vrh Ići dole
Meda.M3lCy63




Broj poruka : 15
Datum upisa : 26.11.2008
Godina : 34
Lokacija : Beograd

KICINO ReMek-DeLo...josh u 4xM-u... Empty
PočaljiNaslov: Re: KICINO ReMek-DeLo...josh u 4xM-u...   KICINO ReMek-DeLo...josh u 4xM-u... EmptySub Nov 29, 2008 5:58 am

Ja sam odgledao pre ovog foruma, neke ss sto mi je Kica dao, i bolje da nije otvarao temu Very Happy..
Svaka cast, pogledajte treci ss po redu, Valerij cava mi dao head.. Smile
Imao sam 7:0 sa dezom, ali me banovali u toku partije, a ostalo jos njih 4 na mene samog. (rezime: ostao sam sam na njih 12).. nisam stigao ss da uradim. :S
Nazad na vrh Ići dole
http://www.primal-fear.forumotion.net
Smashmaut
Admin
Smashmaut


Broj poruka : 108
Datum upisa : 25.11.2008
Godina : 35
Lokacija : Paracin-SRBIJA

KICINO ReMek-DeLo...josh u 4xM-u... Empty
PočaljiNaslov: Re: KICINO ReMek-DeLo...josh u 4xM-u...   KICINO ReMek-DeLo...josh u 4xM-u... EmptySub Nov 29, 2008 7:05 am

Ma ok Medo..Wink....secash se kad sam ti pricao..evo izlaze na svetlost dana... Very Happy Pozz za tebe!!!
Nazad na vrh Ići dole
Pyc HHH




Broj poruka : 7
Datum upisa : 26.11.2008
Godina : 36
Lokacija : Moscow-Belgrade

KICINO ReMek-DeLo...josh u 4xM-u... Empty
PočaljiNaslov: Re: KICINO ReMek-DeLo...josh u 4xM-u...   KICINO ReMek-DeLo...josh u 4xM-u... EmptySub Nov 29, 2008 5:29 pm

haha kako ludilo jbt i ja sam isto to radio non stop sam menjao imena zato sto su me banovali non stop jbt isti slucaj smash jbt ne verujem ponocni samo zna koliko puta sam usao sa drugim nikom i u roku od 5 minuta popijem bananu ali dobro extra slike imam ih i ja gomilu moracu da okacim koju. A sto se tice mede Ludaku jedan taj valerij je Sexy boy a mi smo tada osnovali klan Brigada u kome nas je bilo samo 2 tj on i ja kak su to vremena bila jbt secam se mogao sam da kupim ruski snajp. Mislim da je na jedno 4-5 servera to oruzije bilo ukinuto zbog mene nije da se hvalim ali to niko nije koristio sem mene ne znam zasto jbg ali dobro. jos jednom bravo smash bas si me oraspolozio slikama ...
Nazad na vrh Ići dole
Smashmaut
Admin
Smashmaut


Broj poruka : 108
Datum upisa : 25.11.2008
Godina : 35
Lokacija : Paracin-SRBIJA

KICINO ReMek-DeLo...josh u 4xM-u... Empty
PočaljiNaslov: Re: KICINO ReMek-DeLo...josh u 4xM-u...   KICINO ReMek-DeLo...josh u 4xM-u... EmptyNed Nov 30, 2008 4:36 am

Hvala Pyc HHH...drago mi je da ima onih slicnih meni...Wink...pozz za tebe..P.S!! Okaci koji screenshot ..Wink...da imam neku konkurenciju Wink Wink Wink Smile Smile
Nazad na vrh Ići dole
BretveL -.^




Broj poruka : 4
Datum upisa : 15.12.2008

KICINO ReMek-DeLo...josh u 4xM-u... Empty
PočaljiNaslov: ...   KICINO ReMek-DeLo...josh u 4xM-u... EmptyPon Dec 15, 2008 4:29 pm

Msm da si imao cheat ...kad si ubio njih 3 sa HE ...Very Happy:D:D hahaahahhahaa bravo kico...Wink ... igracemo sl. leta o5 po ceo dan xD
Nazad na vrh Ići dole
Smashmaut
Admin
Smashmaut


Broj poruka : 108
Datum upisa : 25.11.2008
Godina : 35
Lokacija : Paracin-SRBIJA

KICINO ReMek-DeLo...josh u 4xM-u... Empty
PočaljiNaslov: Re: KICINO ReMek-DeLo...josh u 4xM-u...   KICINO ReMek-DeLo...josh u 4xM-u... EmptyUto Dec 16, 2008 1:26 pm

Naravno Bretvel..pikacemo o5..a za cit..nema mesta na mom racunaru Very Happy..pozz Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





KICINO ReMek-DeLo...josh u 4xM-u... Empty
PočaljiNaslov: Re: KICINO ReMek-DeLo...josh u 4xM-u...   KICINO ReMek-DeLo...josh u 4xM-u... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
KICINO ReMek-DeLo...josh u 4xM-u...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
0nLy eXpertS for FuN Club :: Forum :: Screenshot-
Skoči na: