0nLy eXpertS for FuN Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

0nLy eXpertS for FuN Club


 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 KIC4...episode 2....pre 4xM-a i u pocetku....

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Smashmaut
Admin
Smashmaut


Broj poruka : 108
Datum upisa : 25.11.2008
Godina : 35
Lokacija : Paracin-SRBIJA

KIC4...episode 2....pre 4xM-a i u pocetku.... Empty
PočaljiNaslov: KIC4...episode 2....pre 4xM-a i u pocetku....   KIC4...episode 2....pre 4xM-a i u pocetku.... EmptyPet Nov 28, 2008 6:09 am

KIC4...episode 2....pre 4xM-a i u pocetku.... T_deinferno00m_b99552f


Ovde clasika...znaci 4 na gomili kalashom...Wink


KIC4...episode 2....pre 4xM-a i u pocetku.... T_deinferno00m_671e979


OnLy pistols ( UsP*.....Wink )


KIC4...episode 2....pre 4xM-a i u pocetku.... T_dewestwood0m_42c4f72

Ovde sam odigrao mapu kao nikad do sad..ne znam shta mi bi..imao sam neki razlog tog dana...6 fraga + DEF...i odmah je hteo ban da padne,ali sam se u poslednjem trenu izvukao i dao moj realan nick..shta cesh..admini su 0!!!


KIC4...episode 2....pre 4xM-a i u pocetku.... T_declan1millm_b6c7d96


Hmmmm..grupni rush..pokazao sam se najjj u probijanju......mnogo pohvala..cudo,ni jedna prozivka nije pala..zanimljivo...Very Happy

KIC4...episode 2....pre 4xM-a i u pocetku.... T_dedust20019m_53c9d3d


Ovo je pocetak..tj.prvih par dana CS-a na netu...nije loshe..prva runda..7 fraga + DEF...odmah je pala opomena za BAN..ali Zomb je bio tu kao Admin..od koga sam uzeo MSN i objasnio...stekao poverenje(samo kod njega)...!!!..+ Azamat Bagatov..i on je garantovao za mene... Wink


KIC4...episode 2....pre 4xM-a i u pocetku.... T_dedust20025m_48b8174

...Ovde sam dobio BAN..ne znam zbog cega,ali nema veze... Wink


KIC4...episode 2....pre 4xM-a i u pocetku.... T_dedust20020m_c903653

Ovo je bilo iskustvo...krenuo Deaglom..naleteo na Emaru Smile..ostalo je samo .....cutanje Wink
PS...zadnji head je bio kroz zid..reflexno...mislili su da je cit..ali imao sam tu moje saigrace.. Wink..HVALA IM!!!!


KIC4...episode 2....pre 4xM-a i u pocetku.... T_dedustyaztem_9e91cd0

..ah..odmah posle ove runde je palo prozivanje za chit...strashno...


KIC4...episode 2....pre 4xM-a i u pocetku.... T_dewestwood0m_d6cbc28

Za ovo nemam komentar!Zbog drugog nicka,dobio ban..a u BANU JE PISALO: Reason:IMAS AIM,SNIMIO SAM TE!!.....samo sam se nasmejao i rekao..nije bitno(znate na shta mislim)...ma bruka bre!!!



KIC4...episode 2....pre 4xM-a i u pocetku.... T_dewestwood0m_b841b08

HaHa..ovo je sad izvinjenje ADMINA ...procitajte njegov komentar..stvarno je smeshno jbt..cccccccc!!!!!!


KIC4...episode 2....pre 4xM-a i u pocetku.... T_dewestwood0m_43df9aa

Kakvo glupo pitanje jednog od igraca....cccc...procitajte........: Rolling Eyes


KIC4...episode 2....pre 4xM-a i u pocetku.... T_dewestwood0m_991d52b


E tu je bili raznih pitanja....necu o tome...onaj ko stoji u spec je sve to jednostavno odbio...tj.bio je na mojoj strani Smile


KIC4...episode 2....pre 4xM-a i u pocetku.... T_dewestwood0m_0b60aec


Vrlo zanimljiva runda,ostao sam...dalje znate....PS! zadnja 2 fraga su jednim metkom Smile..bili su u liniji..tj..jedan se kretao prema meni,dok je drugi stavljao C4..josh da je postavio pa da je DEf..ali nema veze..dobio sam pohvale za ovu rundu.. Wink



KIC4...episode 2....pre 4xM-a i u pocetku.... T_dedust20004m_2838991


Posle ove sam upao u 4xM..secam se kao da je juce bilo..... SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile


KIC4...episode 2....pre 4xM-a i u pocetku.... T_depiranesi0m_4bcd93d

Ah,ovde mi se dopadaju oba comentara..ali drugi je vrh!!!! BRAVO !!!!... Wink
Nazad na vrh Ići dole
Pyc HHH




Broj poruka : 7
Datum upisa : 26.11.2008
Godina : 36
Lokacija : Moscow-Belgrade

KIC4...episode 2....pre 4xM-a i u pocetku.... Empty
PočaljiNaslov: Re: KIC4...episode 2....pre 4xM-a i u pocetku....   KIC4...episode 2....pre 4xM-a i u pocetku.... EmptySub Nov 29, 2008 5:08 pm

EXTRA bas lepo mnogo slicna prica mojoj mene su banovali jedno 4913889 puta potpuno te razumem, eh secam se tih dana na karavozdu ludilo je bilo. bas super post pohvale, moracu i ja da okacim imam mnogo dobre slike jbt lol!
Nazad na vrh Ići dole
Smashmaut
Admin
Smashmaut


Broj poruka : 108
Datum upisa : 25.11.2008
Godina : 35
Lokacija : Paracin-SRBIJA

KIC4...episode 2....pre 4xM-a i u pocetku.... Empty
PočaljiNaslov: Re: KIC4...episode 2....pre 4xM-a i u pocetku....   KIC4...episode 2....pre 4xM-a i u pocetku.... EmptyNed Nov 30, 2008 4:38 am

HeHe..secasm se tih cudesnih dana na KaraVozdu...(tad josh nije bio Alfa)..ehh....josh kao SmaSHmaut sam tad igrao...ostalo je istorija Smile..
Nazad na vrh Ići dole
CyborG
Admin
CyborG


Broj poruka : 111
Datum upisa : 25.11.2008
Lokacija : Nis

KIC4...episode 2....pre 4xM-a i u pocetku.... Empty
PočaljiNaslov: CyborG (Elite_Team)   KIC4...episode 2....pre 4xM-a i u pocetku.... EmptyNed Dec 07, 2008 12:25 am

Fino nema sta,ali kada te banuje admin koji ne zna CS kako se igra,da se ubijes....Admini su 0,ali nema veze.
Nazad na vrh Ići dole
https://onlyexperts.forummotion.com
4nt4
Admin
4nt4


Broj poruka : 63
Datum upisa : 25.11.2008
Godina : 35
Lokacija : Nish-Surdulica[L_V]

KIC4...episode 2....pre 4xM-a i u pocetku.... Empty
PočaljiNaslov: mlata_zamlata   KIC4...episode 2....pre 4xM-a i u pocetku.... EmptyNed Dec 07, 2008 6:48 am

jesteeeeeeeeeeeeeeee samo se vi secate a ja de sam ja bre i ja se secam Very Happy secam se i kad me je jahac zvao da osnujemo klan Very Happy secam se i ban-ova koje sam dobio zato mrzim admine sto ne znaju da prepoznaju igrace od citera!!!!
Nazad na vrh Ići dole
BretveL -.^




Broj poruka : 4
Datum upisa : 15.12.2008

KIC4...episode 2....pre 4xM-a i u pocetku.... Empty
PočaljiNaslov: :S   KIC4...episode 2....pre 4xM-a i u pocetku.... EmptyPon Dec 15, 2008 4:18 pm

A mene kao admina ne pominjete cccc...da nije bilo mene pola bi vas ban na karavozdu...Razz
Nazad na vrh Ići dole
CyborG
Admin
CyborG


Broj poruka : 111
Datum upisa : 25.11.2008
Lokacija : Nis

KIC4...episode 2....pre 4xM-a i u pocetku.... Empty
PočaljiNaslov: CyborG (Elite)   KIC4...episode 2....pre 4xM-a i u pocetku.... EmptyPon Dec 15, 2008 4:25 pm

Meni si OK,ali ostali su cist promasaj.....
Nazad na vrh Ići dole
https://onlyexperts.forummotion.com
BretveL -.^




Broj poruka : 4
Datum upisa : 15.12.2008

KIC4...episode 2....pre 4xM-a i u pocetku.... Empty
PočaljiNaslov: ...   KIC4...episode 2....pre 4xM-a i u pocetku.... EmptyPon Dec 15, 2008 4:31 pm

Ma nisam ovo pitanje postavio zbog tebe zna ko treba da odg. na ovo pitanje ..Razz .. ali tnx Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
4nt4
Admin
4nt4


Broj poruka : 63
Datum upisa : 25.11.2008
Godina : 35
Lokacija : Nish-Surdulica[L_V]

KIC4...episode 2....pre 4xM-a i u pocetku.... Empty
PočaljiNaslov: mlata_zamlata   KIC4...episode 2....pre 4xM-a i u pocetku.... EmptyPon Dec 15, 2008 5:01 pm

BretveL -.^ ::
Ma nisam ovo pitanje postavio zbog tebe zna ko treba da odg. na ovo pitanje ..Razz .. ali tnx Very Happy

AKo se ovo ne odnosi na mene i kicu ne bio ja mlata znaci svaki drugi dan sam se zalio bretvelu za ban albino
Nazad na vrh Ići dole
Smashmaut
Admin
Smashmaut


Broj poruka : 108
Datum upisa : 25.11.2008
Godina : 35
Lokacija : Paracin-SRBIJA

KIC4...episode 2....pre 4xM-a i u pocetku.... Empty
PočaljiNaslov: Re: KIC4...episode 2....pre 4xM-a i u pocetku....   KIC4...episode 2....pre 4xM-a i u pocetku.... EmptyUto Dec 16, 2008 1:29 pm

Da,Zomb..da nisi ti bio ko zna gde bi smo mi sada pikali..Very Happy:D:D..zato brate HVALA veliko......ADMIN SI DO JA**..Wink..Pozz
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





KIC4...episode 2....pre 4xM-a i u pocetku.... Empty
PočaljiNaslov: Re: KIC4...episode 2....pre 4xM-a i u pocetku....   KIC4...episode 2....pre 4xM-a i u pocetku.... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
KIC4...episode 2....pre 4xM-a i u pocetku....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Smashmaut*KIC4
» KIC4 u toku......
» The DADA*.....a.K.a<KIC4
» Neshto iz stare arhive SS ( KIC4 )

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
0nLy eXpertS for FuN Club :: Forum :: Screenshot-
Skoči na: